Redakcję portalu Należeć do Jezusa oraz grono autorów i współpracowników tworzą chrześcijanie pochodzący z różnych środowisk kościelnych. Łączą nas wartości wskazane w Manifeście Ideowym, będące swoistym spoiwem naszych publicystycznych wysiłków. Na motyw przewodni Portalu wybraliśmy frazę „zachwyceni Chrystusem”, bo tutaj zaczęło się nasze chrześcijaństwo, tutaj kryje się jego punkt ciężkości i wreszcie tutaj – jak wierzymy – ostatecznie wszystko się zakończy.

Aby móc efektywnie dzielić się naszym zachwytem nad Chrystusem oraz docierać do możliwie najszerszego grona odbiorców, potrzebujemy środków finansowych – a Ty możesz nasz w tym pomóc!

 

Numer konta bankowego:

 54 1950 0001 2002 6168 5000 0008

 

Tytuł przelewu:

 Należeć do Jezusa

 

Portal Należeć do Jezusa funkcjonuje nieprzerwanie od 2008 roku. Począwszy od pierwszych dni aż do dzisiaj tworzony jest przede wszystkim siłą pracy społecznej osób, które stale wierzą, że w przyszłości przyniesie to błogosławiony owoc. Dziś NDJ to coś zdecydowanie więcej, niż portal – nade wszystko jest to przestrzeń, która łączy ludzi poszukujących w chrześcijaństwie solidnego oparcia sprzeciwiającego się falom historii oraz piękna odzwierciedlającego nieskończone piękno Chrystusa.

 Jak można nas wesprzeć?

Zachęcamy do dokonywania wpłat (jednorazowych bądź stałych, comiesięcznych, zleceń).

 Na co wydamy zebrane pieniądze?

Wszystkie zgromadzone środki przeznaczymy na tłumaczenie najbardziej wartościowych tekstów z języków obcych, tworzenie profesjonalnych nagrań video, prowadzenie i usprawnianie strony internetowej, organizację cyklicznych wydarzeń konferencyjnych Stare na Nowo związanych z funkcjonowaniem Portalu, publikację materiałów konferencyjnych oraz pracę zespołu redakcyjnego.

Modlimy się i robimy co w naszej mocy, by w niedalekiej przyszłości głównym źródłem naszego utrzymania było wsparcie od naszych czytelniczek i czytelników. Jeżeli doceniasz to co robimy i chcesz, żeby nasza działalność nadal się rozwijała, osiągając coraz lepszą jakość i większy zasięg, potrzebujemy Twojego wsparcia.